Vrata na klíč – výklopná vrata

Výklopná vrata na klíč – výhody

Jedná se o osvědčenou, finančně méně náročnou variantu vrat na klíč. Mají solidní konstrukci, je možné je bezproblémově zaizolovat, přičemž stále platí, že nejkvalitnějším izolačním materiálem je polyuretan. Je možné je vyrobit v jakýchkoli mírách na zakázku. Jsou minimálně hlučná. Jedná se o prověřený typ vrat, proto je zaručena vysoká spolehlivost. Zajímavou možností u výklopných vrat je umístění vchodových dveří přímo do křídla vrat samotných. Stejně jako sekční vrata na klíč jsou i výklopná vrata na klíč vysoce univerzální, vhodná pro téměř všechny druhy garážových otvorů, výjimkou nejsou ani dvojgaráže, na které se výklopná vrata na klíč hodí stejně dobře. Není u nich rovněž zapotřebí žádného nadpraží a uvnitř garáže celkově vzato zabírají, kromě vjezdu, málo místa. Pokud si člověk přeje ušetřit, nejen, že jsou výklopná vrata na klíč levnější variantou garážových vrat, ale zároveň je možno je pořídit bez elektrického pohonu a tedy bez dálkového ovládání a to dokoupit až časem. Z toho plyne jedna užitečná vlastnost, a to, že můžeme výklopná vrata otevírat bez elektrického proudu, což u rolovacích vrat prakticky nelze. Další výhodou výklopných vrat na klíč, kterou je dobré zmínit je jejich snadná údržba. Ta je pochopitelná, neboť výklopná vrata na klíč jsou vyrobena z jednoho kusu. Výklopná vrata na klíč jsou vhodná jak pro novostavby tak i jako náhrada za původní garážová vrata na starším domě.

Tip: Potřebujete oplotit pozemek ? Ploty z poplastovaného pletiva nebo svařovaných panelů jsou dnes již klasikou v oplocení pozemků. Při stavbě plotu si nezapomeňte pořídit i veškeré dráty, sloupky na plot, podhrabové desky a ostatní potřebný materiál.

Výklopná vrata na klíč – nevýhody

Nevýhodou výklopných vrat na klíč je, že zužují autu průjezd do garáže. Jak jsme si řekli, nezabírají ani v garáži příliš místa, tedy snad jen u garáží s nižším stropem by se mohl vyskytnout problém s překážením otevíracího mechanismu.
Jiným problémem, který může nastat a který je patrný už z konstrukce výklopných vrat, je u domů, kde se garáž nachází těsně u chodníku, a to v podobě případného ohrožení chodců.Vrata na klíč – obsah:

Vrata na klíč nabízí:

Vrata na klíč

Rozhodujete se, jaká si pořídit garážová vrata? V dnešní době patří mezi neoblíbenější typy zřejmě výklopná vrata nebo sekční vrata. Vyrábějí se v různých rozměrech a také v různých provedeních a s různými pohony vrat. Vybrat si tak můžete vrata, která budou přesně odpovídat Vašim představám.

Doporučujeme: